0 Item(s)
You have no items in your shopping cart.

Fluid Velvet Mat кармин

Manufacturer: Deborah
*
  • Not available
  • Not available
  • Not available
  • Not available
  • Not available
  • Not available
470,00 ден.

Матираните нијанси за гламурозен изглед и нијансите на металик мат кармини се перфектни за комбинација со најдобрата облека и аксесоари. Одликувајќи се со напредна формула за долготрајност и специјалниот апликатор, Fluid Velvet Mat кармини ги бои и ги дефинира усните со апсолутна прецизност со само едно нанесување. Се гарантира екстремен комфорт Fluid Velvet Мат карминот создава тенок и лесен слој кој екстра брзо се суши и креира интензивен и беспрекорен резултат

Products specifications
Attribute nameAttribute value
Color
 
 
 
 
 
 
Similar Products

Use coupon code Y2024 and get - 15% OFF of products that are not already on sale.