0 Item(s)
You have no items in your shopping cart.

Double Wear Stay-in-Place Foundation

Manufacturer: Estee Lauder
Availability: In stock
*
 • Not available
 • Not available
 • Not available
 • Not available
 • Not available
 • Not available
 • Not available
 • Not available
 • Not available
 • Not available
 • Not available
 • Not available
 • Not available
 • Not available
 • Not available
 • Not available
3.375,00 ден.
Your price: 2.700,00 ден.

Го изедначува тенот на кожата и ги покрива сите несовршености. Формула која се надградува и обезбедува средна до целосна покриеност. Долготрајна формула без масло, не дозволува вишокот маснотии да излезат на површина. Отпорен на топлина. Вашиот нов најдобар пријател ќе ве прати цел ден. За мат, свеж и беспрекорен изглед во секое време. Издржлив 24 часа.

Products specifications
Attribute nameAttribute value
Color
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Similar Products

Use coupon code Y2024 and get - 15% OFF of products that are not already on sale.