0 Item(s)
You have no items in your shopping cart.

Shimmering Event Foundation

Manufacturer: Kryolan
*
 • Amber
  Amber
  Not available
 • Bronze
  Bronze
  Not available
 • Gold
  Gold
  Not available
 • Golden Beige
  Golden Beige
  Not available
 • Pearl
  Pearl
  Not available
 • Silver
  Silver
  Not available
2.150,00 ден.
Shimmering Event Foundation е многу лесна и нежна течност за светлосни ефекти. Неговите блескави и светликави бисерни пигменти ја рефлектираат светлината на вистински магичен начин и ја прават оваа основа особено идеална за наносување како проѕирен вечерен make-up. Shimmering Event Foundation е формулирана со напредни емулгатори - состојки кои се ефикасни за употреба со чувствителна кожа и овозможуваат голема удобност. Овој производ содржи заштитен фактор, претставен во атрактивни шишиња за диспензери.
Products specifications
Attribute nameAttribute value
ShadeAmber, Bronze, Gold, Golden Beige, Pearl, Silver
Similar Products

Use coupon code Y2024 and get - 15% OFF of products that are not already on sale.