0 Item(s)
You have no items in your shopping cart.

Eau it's fresh 100ml edt + 200ml Body lotion

Manufacturer: Women’Secret
Availability: Out of stock
*
1.688,00 ден.
Your price: 1.350,00 ден.

Новиот парфем EAU IT’S FRESH ја претставува пролетта.  Неговиот мирис евоцира свежина на убав, сончев ден опкружен со пролетни цвеќиња кои се во центарот на вниманието. Свежиот лимон и нотите на бергамот во комбинација со јасмин го прават мирисот вистинска пролетна експлозија совршена за секој ден. Сетот содржи 100мл тоалетна вода и 200мл лосион за тело.

  • Топ ноти: лимон, бергамот
  • Средишни ноти: цвет од портокал, јасмин
  • Базни ноти: мошус, сандалово дрво
Products specifications
Attribute nameAttribute value
Milliliters100ml
Similar Products

Use coupon code Y2024 and get - 15% OFF of products that are not already on sale.