0 Item(s)
You have no items in your shopping cart.

Eau my secret 100ml edt + 200ml Body lotion

Manufacturer: Women’Secret
Availability: Out of stock
*
1.688,00 ден.
Your price: 1.350,00 ден.

Инспириран од свежината на Буколичката градина овој парфем има непогрешлив идентитет и силна сензуалност. Силата на ветрот ја распрснува аромата на цветниот портокал, нејзиниот мек и сензуален мирис, спојувајќи се со атрактивната и женска арома на ванила. Последната нота на пралин, мошус и ванила го прави овој мирис супер трендовски, со уникатен идентитет и силна сензуалност. Сетот содржи 100 тоалетна вода и 200мл лосион за тело.

  • Топ ноти: праска, лимон, мандарина
  • Средни ноти: цвет од портокал, јасмин, роза, бадем
  • Базни ноти: ванила, мошус, пралин
Products specifications
Attribute nameAttribute value
Milliliters100ml
Similar Products

Use coupon code Y2024 and get - 15% OFF of products that are not already on sale.