0 Item(s)
You have no items in your shopping cart.

Eau my delice 100ml edt + 200ml Body lotion

Manufacturer: Women’Secret
Availability: Out of stock
*
1.688,00 ден.
Your price: 1.350,00 ден.

Eau My Délice е овошен еликсир кој ја претставува чистата свежина на животот. Современите врвни ноти од грејпфрут и калинка, комбинирани со црвени овошја и дрвени и мошусни белешки, го прават целиот мирис совршена комбинација: свеж, женски и вкусен. Совршениот овошен микс го прави овој парфем оптимистички и привлечен. Сетот содржи 100мл тоалетна вода и 200мл лосион за тело.

  • Топ ноти: Калинка, грејпфрут
  • Средни ноти: орхидеја,
  • Базни ноти: дрвени ноти, мошус
Products specifications
Attribute nameAttribute value
Milliliters100ml
Similar Products

Use coupon code Y2024 and get - 15% OFF of products that are not already on sale.