0 Item(s)
You have no items in your shopping cart.

Wild Rose Spotless Serum

Manufacturer: Korres
*
3.230,00 ден.

Енергетски двофазен серум за борба против темни дамки, досада и нерамномерен тон на кожата со 15% витамин Супер Ц, 1000% подобро се апсорбира од чистиот витамин Ц, за беспрекорна сјајна кожа.

Составен од:
15% Витамин Супер Ц, Витамин Ц со супер осветлување го изедначува тонот на кожата и го подобрува изгледот на фини линии и брчки за супердоза на сјај.
10% масло од дива роза, драгоцена состојка од КОРЕС. Herbal Apothecary обезбедува максимална влажност и густина на кожата од богатиот извор на масни киселини.
5% комплекс за корекција на темни дамки, делува на намалување на појавата на обезбојување на кожата за изедначен тон на кожата.

Погоден за вегетаријанец

Препорака за користење: Добро протресете за да се измеша и активира моќниот комплекс за осветлување и нанесете го на лицето и вратот, избегнувајќи го пределот околу очите. Бојата може да варира поради нејзиното природно потекло. Чувајте го производот подалеку од директна светлина.

Use coupon code Y2024 and get - 15% OFF of products that are not already on sale.