0 Item(s)
You have no items in your shopping cart.

Greek Yoghurt Probiotic Skin-Supplement Serum

Manufacturer: Korres
*
2.230,00 ден.

Овој серум со чувство на ладење е формулиран со вистински грчки јогурт, ја храни кожата со пред + пробиотици и концентрирани есенцијални хранливи материи. Обезбедува мека завршница и измазнување на вашата кожа со најздрав изглед.

Составено од:

ГРЧКИ ЈОГУРТ - Овозможува моментално смирувачко чувство на ладење со супердоза на пробиотици за негување на кожата.

ТЕХНОЛОГИЈА НА МИКРОБИОМ - Најсовремена технологија која помага повторно да се балансира кожата и го подобрува изгледот на дехидрираниот, нагласен тен.

ВИТАМИН Е - Го намалува изгледот на несовршеностите и ја омекнува кожата, а истовремено помага во борбата против слободните радикали кои би можеле да наштетат и да ја згрубат текстурата.

-Мирис 100% од природно потекло
-Дерматолошки тестирано

Препорака за користење: Нанесете наутро и навечер веднаш по чистењето пред навлажнување, избегнувајќи го пределот околу очите.

Use coupon code Y2024 and get - 15% OFF of products that are not already on sale.