0 Item(s)
You have no items in your shopping cart.

24Ore Brow Micropencil

Manufacturer: Deborah
*
  • Not available
  • Not available
  • Not available
  • Not available
340,00 ден.
24Ore Brow Micropencil има долготрајна, високо пигментирана формула која им дава природен облик на веѓите. Прецизниот врв на молив (1,6 мм) ги исполнува и ги дефинира веѓите. Вградената четка го прилагодува и задебелува изгледот на веѓите, оставајќи мека покриеност во боја што се меша со природните влакна на веѓите.
Products specifications
Attribute nameAttribute value
Color
 
 
 
 
Similar Products

Use coupon code Y2024 and get - 15% OFF of products that are not already on sale.