0 Item(s)
Немате ставки во вашата кошничка.

Long Lasting Liquid Liner

Производител: Artdeco
*
  • Not available
  • Not available
  • Not available
930,00 ден.
Со Long Lasting Liquid Liner можете да исцртате многу прецизна и тенка линија. Содржи јаглеродни црни пигменти за интензивна, длабока црна линија на очите. Врвната високо-технолошка четка е изработена од најтенки влакна кои формираат прецизен и флексибилен врв. Се користи едноставно и е долготрајна. Без мирис. Погодно е за клиенти со чувствителни очи и оние кои носат леќи.
Спецификации на производот
Име на атрибутВредност на атрибутот
Боја
 
 
 
Слични Производи

Искористете го купонскиот код Y2024 и добијте - 15% ПОПУСТ на производите кои не се на попуст.