0 Item(s)
You have no items in your shopping cart.

Greek Yoghurt Probiotic Quench Sleeping Facial

Manufacturer: Korres
*
1.860,00 ден.

Крема за лице дизајнирана да ја храни и надополнува кожата со богатата, луксузна хидратација на вистински грчки јогурт, во текот на ноќта додека кожата е во состојба на регенерација. Разбудете се и изгледате добро одморени со здрав тен.

Клучни состојки:
Грчки јогурт: дава моментално смирувачко, чувство на ладење со Супердоза од пробиотски екстракти за негување на кожата.

3 x Хијалуронска киселина: златен стандард за хидратација, способен да пружи 1000 пати поголема хидратација.

Направено без:
Сулфати и парабени.

Препорака за користење: Нанесете на лицето и вратот, избегнувајќи го пределот околу очите. Да не се користи за деца под 3 години.

Use coupon code Y2024 and get - 15% OFF of products that are not already on sale.