0 Item(s)
You have no items in your shopping cart.

Max Factor Facefinity Blush

Manufacturer: Max Factor
*
 • 05 - Lovely Pink
  05 - Lovely Pink
  Not available
 • 10 - nude muave
  10 - nude muave
  Not available
 • 15 - seductive pink
  15 - seductive pink
  Not available
 • 25 - alluring rose
  25 - alluring rose
  Not available
770,00 ден.
Your price: 655,00 ден.

Понекогаш, суптилен флеш на бои е изгледот што го барате. Друг пат, повпечатлив контурен финиш е она што го сакате. Неверојатните мулти-тонски нијанси на Max Factor Facefinity Blush се дизајнирани да се спојуваат и градат без напор, за да можете да постигнете совршена боја.
Max Factor Facefinity Blush е совршен за создавање на суптилен финиш, впечатливи контури и сè што е измеѓу благодарение на неговата формула која лесно се нанесува.

Use coupon code Y2024 and get - 15% OFF of products that are not already on sale.