0 Item(s)
Немате ставки во вашата кошничка.

Signorina - edp

Производител: Salvatore Ferragamo
Достапност: На залиха
*
3.428,00 ден.
Вашата цена: 2.400,00 ден.

Сињорина - италијански збор што ја изразува целата убавина и елеганција на една млада жена, млада дама.Сињорина е безвременска, модерна и креативна. Мирисниот состав зрачи со шик и софистицираност. Мирис инспириран од елеганцијата и шармот на италијанскиот стил.   Горни ноти: розов бибер, црвена рибизла Средни ноти: јасмин, роза, божур Основни ноти: панакота, пачули, мошус

Спецификации на производот
Име на атрибутВредност на атрибутот
Милилитража30ml, 50ml, 100ml
Слични Производи

Искористете го купонскиот код Y2024 и добијте - 15% ПОПУСТ на производите кои не се на попуст.