0 Item(s)
Немате ставки во вашата кошничка.

Rouge - edt

Производител: Nina Ricci
*
3.570,00 ден.

Rouge претставува нов мирис од линијата на Nina Ricci кој со себе носи волшебна нота. Новото издание претставува навраќање на својот претходник, карамелизирана јаболка која е инспирирана од својот оргинален мирис, но сега е црвена и смела повеќе од кога било. Rouge претставува цветна композиција која ја доживуваме неодоливо, претерано и гурмански, а ја потпишува Oliver Cresp. Како негов амбасадор се појавува манекенката Estella Boersma.

  • Топ ноти: (цитрон, малина)
  • Средишни ноти: (гарденија, цвет од ѓумбир)
  • Базни ноти: (ванила, карамела)
Спецификации на производот
Име на атрибутВредност на атрибутот
Милилитража30ml, 50ml, 80ml

Искористете го купонскиот код Y2024 и добијте - 15% ПОПУСТ на производите кои не се на попуст.