0 Item(s)
Немате ставки во вашата кошничка.

Olympea - edp

Производител: Paco Rabanne
*
4.440,00 ден.

Уникатна, миризлива авантура создадена да заведува. Концептот се заснова на идеите на модерната грчка божица и евоцира сила, динамичност и освојување. Империјална, Olympea го одбира својот херој, Invictus. Нејзините магнетни очи и нејзиниот мирис не носат во пресрет на нејзиното заведување. Обликот на шишето е инспириран од лаворова круна.

  • Топ ноти: (зелена мандарина, воден јасмин, ѓумбрир)
  • Средни ноти: (ванила, сол)
  • Базни ноти: (сив килибар, кашмир, сандалово дрво)
Спецификации на производот
Име на атрибутВредност на атрибутот
Милилитража30ml, 50ml, 80ml

Искористете го купонскиот код Y2024 и добијте - 15% ПОПУСТ на производите кои не се на попуст.