0 Item(s)
Немате ставки во вашата кошничка.

Girl Life - Eau de Parfem

Производител: Rochas
*
3.100,00 ден.
Како бран на позитивна енергија, Rochas Girl Life инспирира радост со својата цветна овошна вода и топлината на килибарот. Мирисот се отвора со живи пупки од црна рибизла, додека мандарините нудат пријатна сочност и сончев допир. Брилијантен букет од јасмин, тубероза и роза се спојуваат во неговото срце, што доведува до виор на моќ. Смирената и топла основа од ванила, украсена со дрвени фасети и кремаст мошус, дава интензивна и обвивна патека. Горни ноти - Пупка од црна рибизла, мандарина, розова пиперка Средни ноти - Апсолутен јасмин, Апсолутен тубероза, Суштина од роза Основни ноти - Кедар, ванила, сифониди
Спецификации на производот
Име на атрибутВредност на атрибутот
Милилитража40ml, 75ml

Искористете го купонскиот код Y2024 и добијте - 15% ПОПУСТ на производите кои не се на попуст.