0 Item(s)
Немате ставки во вашата кошничка.

Byzance Gold - EDP

Производител: Rochas
*
4.710,00 ден.
Byzantium Gold е шармантен мирис инспириран од модерните бајки на Илјада и една ноќ. Неговата топла светлина остава зад себе сјај како комета.Препуштете се на шармот на мирисот, кој се отвора со пенливо овошје и низ богатото цветно срце од јасмин, роза и величествено пачули, преминува во заводливи "chypre" ноти.' Горни ноти - Малина, личи, црна рибизла Средни ноти - Роза, јасмин, пачули Основни ноти - Тонка зрна, кедар и мошус
Спецификации на производот
Име на атрибутВредност на атрибутот
Милилитража60ml, 90ml

Искористете го купонскиот код Y2024 и добијте - 15% ПОПУСТ на производите кои не се на попуст.