0 Item(s)
Немате ставки во вашата кошничка.

All Of Me - Eau de Parfum

Производител: Narciso Rodriquez
*
4.660,00 ден.
All Of Me е новиот парфем за жени на Narciso Rodriguez Parfums – смел и призматичен цветен мирис, создаден за новата генерација жени кои се сигурни да ги покажат своите вистински бои и да го прифатат сето она што ги прави уникатни. Горни ноти - Есенција од магнолија, Средни ноти - роза Centifolia, гераниум Основни ноти - мошус и сандалово дрво.
Спецификации на производот
Име на атрибутВредност на атрибутот
Милилитража30ml, 50ml, 90ml

Искористете го купонскиот код Y2024 и добијте - 15% ПОПУСТ на производите кои не се на попуст.