0 Item(s)
You have no items in your shopping cart.

Very Good Girl Glam - EDP

Manufacturer: Carolina Herrera
*
5.640,00 ден.

Популарната колекција парфеми GOOD GIRL Carolina Herrera го поздравува својот најнов мирис, Very Good Girl Glam. Овој пат, атрактивното шише во форма на штикла е со боја на вишна и посипано со светло розови светки.Најновото издание на VERY GOOD GIRL GLAM повторно се поигрува со розата и ветиверот, но на поовошен и посладок начин. Содржи вкусни црни цреши и горчливи бадеми.Како што најавува Каролина Херера: „Парфемот Very Good Girl Glam е ода на моќта на женственоста - бестрашен и брилијантно смел мирис дефиниран со светлиот мирис на цреша“. Горни ноти: црна цреша, горчлив бадем Средни ноти: роза, крин Основни ноти: ветивер, бурбон од ванила

Products specifications
Attribute nameAttribute value
Milliliters30ml, 50ml, 80ml
Similar Products

Use coupon code Y2024 and get - 15% OFF of products that are not already on sale.