0 Item(s)
You have no items in your shopping cart.

True Icon by Aigner - Eau De Parfum

Manufacturer: Aigner
*
2.857,00 ден.
Your price: 2.000,00 ден.
True Icon By Etienne Aigner е цветен овошен мирис за жени.Тоа е мирис за независна, самоуверена жена и делува за секоја ситуација. Секој во ваша близина може да го види клучот за вашата убавина благодарение на јасминот и виолетовиот трепет, кој исто така го привлекува вниманието на вашата женственост. Цветниот мирис на овој парфем има романтична атмосфера и му дава на вашиот изглед заводлив, кадифеен допир. Во последните секунди, кремастите дрвени тонови на мирисот се чини дека ја зголемуваат вашата самодоверба. Горни ноти: Мандарински портокал, праска и лист од љубичица Средни ноти: гума за џвакање, бугарска роза, боровинка, праска, цимет, цвет од праска и ѓумбир Основни ноти: Ванила, грав тонка и сандалово дрво.
Products specifications
Attribute nameAttribute value
Milliliters30ml, 50ml, 100ml

Use coupon code Y2024 and get - 15% OFF of products that are not already on sale.