0 Item(s)
You have no items in your shopping cart.

Si Intense - edp

Manufacturer: Giorgio Armani
*
11.740,00 ден.
Sì е најмоќниот збор. Почувствувајте ја моќта на Sì со новата парфем интензивна и прегрнете ги бесконечните можности на животот. Новиот контрастен и хиперсензорен мирис е обвиен во килибарна структура. Тоа е мешавина од препознатливиот нектар од црна рибизла засилен со кадифено цветно срце и сензуален букет од ванила. Изработено со уникатно стакло за правење савоар-фер, новото шише со скапоцен камен е украсено со златното лого Sì, врежано во стаклото. Моќна изјава е да се покани секоја жена да каже Sì. Скапоценото шише е дизајнирано да трае, да се полни и да се рециклира. Горни ноти - Нектар од црна рибизла, Индиски црн чај Средни ноти - Давана, Дамаск роза апсолутна Основни ноти - Бурбон ванила,Индонезиски пачули
Products specifications
Attribute nameAttribute value
Milliliters100ml, 30ml, 50ml
Similar Products

Use coupon code Y2024 and get - 15% OFF of products that are not already on sale.