0 Item(s)
You have no items in your shopping cart.

Si - edp

Manufacturer: Giorgio Armani
*
10.830,00 ден.
Достапен е како ЕДП, типски мирис за жени. Парфем креиран од страна на Christine Nagel, лансиран во 2013 година. Легнува на кожата и ги воодушевува сетилата. Истакнатиот и елегантен мирис им овозможува на жените да ја изразат секоја своја емоција. Мирис создаден за модерна жена која е силна, но женствена, софистицирана, но сепак харизамтична. Парфем со шик италијанска елеганција и стил.
  • Врвни белешки: (лист од рибизла и пупка)
  • Средни ноти: (бела фрезија, мајска роза)
  • Крајни ноти: (ванила, пачули, амброксан, дрвени ноти)
Products specifications
Attribute nameAttribute value
Milliliters100ml, 30ml, 50ml
Similar Products

Use coupon code Y2024 and get - 15% OFF of products that are not already on sale.