0 Item(s)
You have no items in your shopping cart.

She - edp

Manufacturer: Giorgio Armani
*
3.800,00 ден.
Your price: 2.850,00 ден.

Emporio Armani She достапен како ЕДП е нежен женски мирис што ја отсликува индивидуалноста на модерната жена. Свежа мешавина од нежни флорали, хелиотроп, бадеми. Акценти на мирисите од ванила и кедрово дрво се топат заедно во совршена хармонија за да создадат женски мирис кој е и свеж и привлечен.

  • Врвни ноти: (круша, бергамот, ананас, мандарина, тубероза, вар)
  • Средни ноти: (крин на долината, ирис, хелиотроп и јасмин)
  • Крајни ноти: (сандалово дрво, кедарско дрво, грав од тонка, мошус, ванила, килибар)
Products specifications
Attribute nameAttribute value
Milliliters30ml, 50ml

Use coupon code Y2024 and get - 15% OFF of products that are not already on sale.