0 Item(s)
You have no items in your shopping cart.

Scandal Absolu Eau De Parfum For Woman

Manufacturer: Jean Paul Gaultier
*
5.980,00 ден.

Се шпекулира дека новиот Scandal Absolu Parfum Concentré за жени го запали светот! Воведување на уникатна мешавина од сандалово дрво со црна смоква за да се открие таква неодолива арома. Тоа е олицетворение на смелата сензуалност на модерната жена, бидејќи смелата изработка доаѓа во шишето со потпис на Скандал, со голите нозе во воздухот, сите лакирани во блескаво злато. Новиот интензивен парфем е покана да ја ослободите смелата жена што лежи во вас!

Горни ноти - Црна Слива
Средни ноти - Тубероза
Основни ноти - Сандалово дрво

Use coupon code Y2024 and get - 15% OFF of products that are not already on sale.