0 Item(s)
You have no items in your shopping cart.

Q by Dolce & Gabbana

*
4.990,00 ден.
Женствена, префинета и моќна. Најновиот парфем Q на Dolce & Gabbana е парфем кој прави секоја жена да се чувствува како современа кралица. Страста, љубовта и енергијата го инспирираа дизајнот на мирисот. Горни ноти: блескави цитрусни ноти од сицилијански лимон и црвен портокал, надополнети со нежни ливчиња од јасмин. Срцеви ноти: Слатка и крцкава нота на цреша, заведена од кремаст хелиотроп. Основни ноти: Вуди кедрово дрво, кристален мошус и мек мошус му даваат на букетот интензивно моќен шмек.
Products specifications
Attribute nameAttribute value
Milliliters30ml, 50ml, 100ml

Use coupon code Y2024 and get - 15% OFF of products that are not already on sale.