0 Item(s)
You have no items in your shopping cart.

Pour Homme - edt

Manufacturer: Versace
*
3.980,00 ден.
Your price: 3.184,00 ден.

Versace Pour Homme, тоалетната вода за мажи од Versace, претставува мешавина од есенцијални состојки од медитеранско потекло чиј мирис соодветствува со современиот маж, кој е силен, сензуален и одлучен. Шишето има стаклена амбалажа сечена како дијамант, а во централниот дел го има симболот на Versace, главата на медузата.

  • Топ ноти: лимон, нероли, бергамот, мајска ружа
  • Средишни ноти: зумбул, жалфија, кедар, гераниум
  • Базни ноти: тонка зрна, мошус, килибар
Products specifications
Attribute nameAttribute value
Milliliters30ml, 50ml, 100ml
Similar Products

Use coupon code Y2024 and get - 15% OFF of products that are not already on sale.