0 Item(s)
You have no items in your shopping cart.

Paradoxe Intense by Prada

Manufacturer: Prada
*
11.730,00 ден.
Прада го претставува Paradoxe Intense, нов мирис кој го продолжува столбот од 2022 година, Prada Paradoxe. Новото издание е опишано како извонреден цветен букет кој ја комбинира свежината на пупките нероли и суперинфузија од јасмин со топли ноти на синтетички килибар и мошус. Горни ноти: есенција од бергамот, пупка од нероли, круша Срце: есенција на нероли, суперинфузија од јасмин, мов Основа: Серенолид, Моксалон, Амброфикс, Бурбон ванила, природен ванилин
Products specifications
Attribute nameAttribute value
Milliliters100ml, 30ml, 50ml

Use coupon code Y2024 and get - 15% OFF of products that are not already on sale.