0 Item(s)
You have no items in your shopping cart.

Paloma Picasso Mon - Eau De Parfum

Manufacturer: Paloma Picasso
*
1.530,00 ден.
Your price: 1.530,00 ден.

Paloma Picasso Mon е свеж женски мирис од Палома Пикасо, создаден во 1984 година. Уникатната мешавина од богат коријандер, ангелика, суптилен каранфил, свеж јасмин и сладок зумбул го прави овој безвременски мирис омилен меѓу космополитските жени. Заедно со неговите жестоки горни ноти, Палома Пикасо е исполнета со цветни мешавини, цитрусни бази, зелени и дрвенести ноти. Иако се препорачува за романтични активности, овој префинет мирис е совршен за канцелариско носење и за лежерни викенд излетувања. Искусете ја безвременската сензуалност на Палома Пикасо и пробајте ја денес.

Products specifications
Attribute nameAttribute value
Milliliters30ml, 100ml
Similar Products

Use coupon code Y2024 and get - 15% OFF of products that are not already on sale.