0 Item(s)
You have no items in your shopping cart.

Nina Le Parfum

Manufacturer: Nina Ricci
*
4.100,00 ден.

Nina Le Parfum е најхрабриот додаток на Nina Ricci. Парфемската вода се отвора со трио од јаболка, освежена со вкусните ноти на преработен италијански лимон. Срцето открива софистициран бел букет од цвет од портокал, гарденија и тубероза, што го влева мирисот со цветен интензитет. Основата го спојува сензуалното килибарно дрво со топла ванила за да создаде вкусно сензуално ветување. Овошен дрвенесто цветен парфем со уникатно заводлив и елегантно моќен карактер. Горни ноти - три вида на јаболка и италијански лимон Средни ноти - гарденија, тубероза и цвет од портокал Основни ноти - килибарно дрво, ванила

Products specifications
Attribute nameAttribute value
Milliliters30ml, 50ml, 80ml

Use coupon code Y2024 and get - 15% OFF of products that are not already on sale.