0 Item(s)
You have no items in your shopping cart.

Narciso Cristal - Eau de Parfum

Manufacturer: Narciso Rodriquez
*
4.530,00 ден.
Најновиот мирис на Narciso ќе ја збогати прекрасната колекција на парфеми Narciso Rodriguez. NARCISO Cristal е најавен како „брилијантен и зависен мирис, почит на блескавата женственост, рефлектирајќи ја внатрешната светлина на жената NARCISO, исто како што страните на кристал зрачат светлина откривајќи ја неговата природна убавина“.NARCISO Eau de Parfum Cristal го истражува нашето најинтимно јас. „Мирисот ја открива жената и ја отсликува нејзината автентична личност“, вели Натали Грација-Кето, познатата парфимерка која стои зад новиот мирис. Горни ноти: бергамот, фрезија, цвет од портокал Средни ноти: роза, бели цветови, јасмин, мошус Долни ноти: килибар, кедар, кашмир, бензоин  
Products specifications
Attribute nameAttribute value
Milliliters30ml, 50ml, 90ml

Use coupon code Y2024 and get - 15% OFF of products that are not already on sale.