0 Item(s)
You have no items in your shopping cart.

My Way Nectar - Eau De Parfum

Manufacturer: Giorgio Armani
*
5.200,00 ден.

GIORGIO ARMANI го впретставува најновиот фланкер на популарната линија My Way како најнова цветна и овошна верзија на оригиналот. My Way Eau de Parfum Nectar нуди контрастна мешавина, комбинирајќи ја свежината на сочната круша со кремаста, сјајна есенција на тубероза. Тоа е современ цветен парфем кој зрачи безвременост и елеганција, совршен за жени кои го ценат стилот на Армани.

Горни ноти - Бергамот од Калабрија, цвет од портокал, акорд од круша
Средни ноти - Апсолутна тубероза, суперинфузија од јасмин, лист од љубичица
Основни ноти - Бурбон ванила, бел мошус, кедар

Similar Products

Use coupon code Y2024 and get - 15% OFF of products that are not already on sale.