0 Item(s)
You have no items in your shopping cart.

My Name - Eau De Parfum

Manufacturer: Trussardi
*
3.400,00 ден.
Your price: 2.380,00 ден.
Куќата Трусарди го претставува My Name како свој женски партнер. Тоа е свеж, цветен и нежен мирис со силно влијание. Се отвора со бела љубичица и хелиотроп. Срцевите ноти вклучуваат јоргован и мошус, а основата е испреплетена со ноти на ванила и сув килибар. Архитектот Антонио Ситерио го дизајнираше шишето со парфем. Како рекламно лице се појавува Гаја Трусарди, креативен директор на брендот и четврта генерација на семејството кое ја основало оваа куќа. Горни ноти: Бела љубичица, хелиотроп Средни ноти: јоргован, мошус, арум крин Основни ноти: Килибар, Ванила
Products specifications
Attribute nameAttribute value
Milliliters30ml, 50ml, 100ml

Use coupon code Y2024 and get - 15% OFF of products that are not already on sale.