0 Item(s)
You have no items in your shopping cart.

Mon Paris - edp

Manufacturer: Yves Saint Laurent
Availability: In stock
*
4.930,00 ден.
Парфем инспириран од градот на љубовта- Париз. Силната боја на шишето ја отсликува неговата моќност на заводливост.Овој парфем е претставен во три милилитражи од 30,50 и 90. Неговото прво појавување на светскиот пазар го достигнува својот најголем успех.
  • Топ ноти:  (-јагода,малина,лимета,круша,цитрон, и портокал)
  • Средишни ноти: (-кинески јасмин, јасмин,божур)
  • Базни ноти: (- пачули, бел мошус,кедар,ванила)
Products specifications
Attribute nameAttribute value
Milliliters30ml, 50ml, 90ml
Similar Products

Use coupon code Y2024 and get - 15% OFF of products that are not already on sale.