0 Item(s)
You have no items in your shopping cart.

London For Woman - Eau De Parfum

Manufacturer: Burberry
Availability: In stock
*
5.943,00 ден.
Your price: 4.160,00 ден.

London by Burberry е волшебен, возбудлив, елегантен и шармантен женски парфем. Парфемот Burberry London е инспириран од стариот и во исто време современ град Лондон, а се отвора со ноти на роза, орли помине и мандарина. Во срцето на овој светол, атрактивен и сензуален парфем се јасмин, божур, тиара и клементина, додека основата на парфемот се состои од мешавина од мошус, пачули и ноти од сандалово дрво. Горна нота: роза, орли помине, мандарина Средна нота: јасмин, божур, тиаре, клементина Основна нота: мошус, пачули, сандалово дрво

Products specifications
Attribute nameAttribute value
Milliliters50ml

Use coupon code Y2024 and get - 15% OFF of products that are not already on sale.