0 Item(s)
You have no items in your shopping cart.

Libre Absolu Platine - PARFUM

Manufacturer: Yves Saint Laurent
*
11.410,00 ден.
Во октомври 2023 година, Ив Сен Лоран ќе го лансира Libre L'Absolu Platine, нов фланкер на неговиот Libre мирис 2019. Оваа колекција ја претставува визијата на брендот за модерната женственост и ги охрабрува жените да ја прифатат нивната индивидуалност. Како продолжение на оригиналот, новиот мирис го слави концептот на слобода, нагласувајќи ја слободата да се биде свој, да се избере и да се најде рамнотежа. Горни ноти: алдехиди, бергамот, мандарина Средни ноти: цвет од портокал, дива лаванда, бела лаванда Основни ноти: ванила, килибар
Products specifications
Attribute nameAttribute value
Milliliters90ml, 50ml

Use coupon code Y2024 and get - 15% OFF of products that are not already on sale.