0 Item(s)
You have no items in your shopping cart.

Lattafa Fakhar For Woman -Eau de Parfum

Manufacturer: Lattafa
*
2.420,00 ден.
Лесен и овошен, овој парфем во горните ноти се состои од алдехиди, лилјани, калинки и овошје. Сензуалната срцева нота ужива во цветен букет од рози, јасмин и гардении. Вештиот финиш го обезбедува долготрајна основа од ванила, сандалово дрво, амброксан и бел мошус. Овој волшебен и сензуален мирис го обвива оној што го носи во облак од цветни и вкусни ноти. Горни ноти - овошни ноту, калинка, лилјани, алдехиди Средни ноти - тубероза, јасмин, гардениа, јиланг-јиланг, божур, роза Основни ноти - ванила, амброксан, мошус, сандалово дрво
Products specifications
Attribute nameAttribute value
Milliliters100ml
Similar Products

Use coupon code Y2024 and get - 15% OFF of products that are not already on sale.