0 Item(s)
You have no items in your shopping cart.

La Nuit Tresor - edp

Manufacturer: Lancome
*
5.300,00 ден.
Искусете ја миризливата сензација на Lancôme Tresor La Nuit Eau de Parfum, алкохолизиран миризлив, дрво-флориентален мирис, придвижуван од зрели плодови и богата, кадифена ванила. Сместен во шише во форма на дијаманти, страсниот мирис се отвора со свежа Малина. Зачинето со ванила се населува на кремаста база од Пачули и Папирус.
  • Топ ноти: (-малина, бергамот)
  • Средишни ноти: (-роза)
  • Базнни ноти: (-ванила, пачули, папирус)
Products specifications
Attribute nameAttribute value
Milliliters30ml, 50ml, 75ml
Similar Products

Use coupon code Y2024 and get - 15% OFF of products that are not already on sale.