0 Item(s)
You have no items in your shopping cart.

Jimmy Choo Rose Passion - EDP

Manufacturer: Jimmy Choo
*
3.530,00 ден.
Инспириран од привлечноста на француската ривиера, Rose Passion е прекрасно богат мирис кој ја доловува суштината на гламурот. Отворајќи се со свежината на кокосовата вода и егзотичното цутење на цветот франџипани, ќе откриете ноти на орхидеја и јасмин надополнети со сандалово дрво и егзотична ванила. Горни ноти: јасмин, франџипани Средни ноти: орхидеја, кокосово млеко Основни ноти: сандалово дрво, ванила
Products specifications
Attribute nameAttribute value
Milliliters40ml, 60ml, 100ml

Use coupon code Y2024 and get - 15% OFF of products that are not already on sale.