0 Item(s)
You have no items in your shopping cart.

Idôle Aura - edp

Manufacturer: Lancome
*
4.610,00 ден.
Lancôme Idôle Aura доаѓа во 2021 година, по оригиналниот Idôle од 2019 година и варијантата Idôle L’Intense од 2020 година.Lancôme Idôle Aura е направена „за храбра, инспиративна и брилијантна жена“. Розата како безвременски симбол на Ланком и во ова издание се појавува преку слатката Grasse роза со акорд од морска сол на врвот. Јасминот обезбедува кадифена текстура и сјајни тонови на составот. Основата е комбинација од ванила и мошус.
Products specifications
Attribute nameAttribute value
Milliliters25ml, 50ml

Use coupon code Y2024 and get - 15% OFF of products that are not already on sale.