0 Item(s)
You have no items in your shopping cart.

Iconista - EDP

Manufacturer: Aigner
*
2.000,00 ден.
Your price: 1.340,00 ден.

Дрвенестиот, земјен и цветен мирис на Iconista е волшебен мирис за жени. Лансиран во 2019 година, овој мирис се отвора со привлечни мириси на бергамот, розов бибер и црвено овошје. Срцето е привлечно со ноти од орис, виолетова, крин и роза, додека нотите на ванила, килибар, пачули и мошус ја исполнуваат основата. Горни ноти: црвени плодови, розов бибер и бергамот; Средни ноти: љубичица, ирис, роза и лили; Основни ноти; мошус, пачули, ванила и килибар.

Products specifications
Attribute nameAttribute value
Milliliters30ml, 50ml, 100ml

Use coupon code Y2024 and get - 15% OFF of products that are not already on sale.