0 Item(s)
You have no items in your shopping cart.

Good Girl Blush Elixir - Eau De Parfum

Manufacturer: Carolina Herrera
*
5.670,00 ден.

GOOD GIRL BLUSH ELIXIR нуди потемна верзија на креацијата Good Girl Blush, оставајќи го истиот отвор од цитрус, ylang-ylang апсолутна и трендовска ванила во најновата креација. Отворањето ветува пенливи мандарини и италијански бергамот, задржувајќи го светлиот и сончев допир на парфемот, кој не води до мешавина од иланг-иланг и роза. Сега ванилата е засилена со пачули, кој нуди земјени, зачадени и потемни нијанси на креацијата.

Горни ноти - Италијански бергамот и мандарина

Средни ноти - Иланг-иланг апсолутна и роза

Основн ноти - Апсолутна ванила и пачули

Use coupon code Y2024 and get - 15% OFF of products that are not already on sale.