0 Item(s)
You have no items in your shopping cart.

Good Girl Blush - Eau de Parfum

Manufacturer: Carolina Herrera
*
5.270,00 ден.

GOOD GIRL BLUSH е најновата „штикла“ на Carolina Herrera вклучена во линијата парфеми GOOD GIRL, овој пат во пастелно розово стаклено шише. Најновата верзија ја отелотворува модерната женственост преведена со романтични цвеќиња и двојна доза екстракт од ванила. Горни ноти - Италијанска мандарина, италијански бергамот Средни ноти - Божур, иланг-иланг, преработена розова вода Основни ноти - Апсолутна ванила, зрна тонка

Products specifications
Attribute nameAttribute value
Milliliters30ml, 50ml, 80ml

Use coupon code Y2024 and get - 15% OFF of products that are not already on sale.