0 Item(s)
You have no items in your shopping cart.

Girl Life - Eau de Parfem

Manufacturer: Rochas
*
3.100,00 ден.
Како бран на позитивна енергија, Rochas Girl Life инспирира радост со својата цветна овошна вода и топлината на килибарот. Мирисот се отвора со живи пупки од црна рибизла, додека мандарините нудат пријатна сочност и сончев допир. Брилијантен букет од јасмин, тубероза и роза се спојуваат во неговото срце, што доведува до виор на моќ. Смирената и топла основа од ванила, украсена со дрвени фасети и кремаст мошус, дава интензивна и обвивна патека. Горни ноти - Пупка од црна рибизла, мандарина, розова пиперка Средни ноти - Апсолутен јасмин, Апсолутен тубероза, Суштина од роза Основни ноти - Кедар, ванила, сифониди
Products specifications
Attribute nameAttribute value
Milliliters40ml, 75ml

Use coupon code Y2024 and get - 15% OFF of products that are not already on sale.