0 Item(s)
You have no items in your shopping cart.

Fame Intense - Eau De Parfum

Manufacturer: Paco Rabanne
*
5.410,00 ден.

Ослободете го вашето најхрабро алтер его секогаш кога ќе мирисате на Rabanne's Fame Intense. Инспириран од разиграните париски ноќи, мирисот испушта бестрашност и самодоверба, составен од цветни дрвенести аспекти кои ја осветлуваат секоја просторија во која влегувате со вашето олфактивно присуство.

Горни ноти - кокосова вода, бергамот, розов бибер

Средни ноти - Темјан, Иланг Иланг, Јасмин

Основни ноти - сандалово дрво, минерален мошус, кедрово дрво

Similar Products

Use coupon code Y2024 and get - 15% OFF of products that are not already on sale.