0 Item(s)
You have no items in your shopping cart.

Elie Saab Le Parfum Lumiere

Manufacturer: Elie Saab
*
4.130,00 ден.
Инспириран од медитеранските сончеви зраци, Elie Saab Le Parfum Lumière е ода на топлата светлина. Сјаен, соларен, дарежлив цветен букет од бели цвеќиња, структуриран од Амбери шуми. Во срцето на овој букет, природниот апсолутен Јасмин Самбак од Индија има изразен аспект на портокалово цвеќе со посвежи и посјајни нијанси. Букетот бел цвет вклучува аспекти на тубероза, гарденија и природно масло од Иланг-Иланг
Products specifications
Attribute nameAttribute value
Milliliters30ml, 50ml

Use coupon code Y2024 and get - 15% OFF of products that are not already on sale.