0 Item(s)
You have no items in your shopping cart.

Born in Roma Donna - edp

Manufacturer: Valentino
*
10.500,00 ден.
Создаден од трио од најдобрите јасминови цвеќиња измешани со ванила бурбон, една од најскапоцените состојки кај парфимерите, помешани со дрвенести и анималистички ноти, што дава малку дрзок пресврт на мирисот. Шишенцето е дизајнирано со веќе препознатливите Valentino нитни, инспирирани од римската архитектура, заштитен знак на Valentino Couture.
Products specifications
Attribute nameAttribute value
Milliliters100ml, 30ml, 50ml

Use coupon code Y2024 and get - 15% OFF of products that are not already on sale.