0 Item(s)
You have no items in your shopping cart.

Born In Roma Coral Fantasy Donna - EDP

Manufacturer: Valentino
*
10.500,00 ден.
Ова миризливо патување е обележано со овошна, прашкасто-цветна креација. Екстрактот на портокалот од Бразил ги буди сетилата со разигран акорд на киви. Во срцето на парфемот, jasmine grandiflorum се меша со мошусни, прашкасти ноти на семки од амбрете. Најавата на кремастата есенција од кедар е нежно завиткана во бел мошус кој се наоѓа во основата. Горни ноти: златно киви, бразилски портокал Срце: индиски јасмин grandiflorum, роза, семе од амбрет Основа: бел мошус, тексашки кедар
Products specifications
Attribute nameAttribute value
Milliliters100ml, 30ml, 50ml
Similar Products

Use coupon code Y2024 and get - 15% OFF of products that are not already on sale.