0 Item(s)
You have no items in your shopping cart.

Black Opium Over Red - Eau de Parfum

Manufacturer: Yves Saint Laurent
*
5.640,00 ден.

Сладок парфем кој ги спојува сензуалното кафе и цветните ноти со сочниот акорд од вишна за врвен овошен пресврт. Овој женски парфем е најсонувачката топла и слатка креација која навистина ги доловува сетилата и трае цела ноќ.

Горни ноти: цреша, зелена мандарина
Средни ноти: Марокански Ourika® јасмин, апсолутен цвет од портокал, црн чај
Основни ноти: кафе, индонезиски пачули, ванила Мадагаскар

Use coupon code Y2024 and get - 15% OFF of products that are not already on sale.