0 Item(s)
You have no items in your shopping cart.

Be Wonderfully You - eau de toilette

Manufacturer: Iceberg
*
1.990,00 ден.
Be Wonderfully You го отелотворува смелиот избор да се гордеете со себе и со својата единствена и неконвенционална убавина. Мирисот, всушност, првично живописен со ноти на лимон, е збогатен со енергетскиот допир на ѓумбир, притоа откривајќи волшебно и ултра-женствено срце диктирано од цветните нијанси на јасмин во комбинација со топлите ноти на сандалово дрво. Мирис кој ги опфаќа сите уникатни и прекрасни аспекти на жените кои го носат. Горните ноти се ѓумбир, бергамот, сорбет од црвено овошје и малина; Средните ноти се јасмин и божур; Основните ноти се килибар, кедар и сандалово дрво
Products specifications
Attribute nameAttribute value
Milliliters50ml, 100ml

Use coupon code Y2024 and get - 15% OFF of products that are not already on sale.