0 Item(s)
You have no items in your shopping cart.

ARI by ARIANA GRANDE - EDP

Manufacturer: Ariana Grande
*
3.100,00 ден.
Ари од Ариана Гранде е женствен, секси, привлечен и неодолив женски парфем. Парфемот Ari by Ariana Grande се отвора со ноти на круша, грејпфрут и малина. Во срцето на овој атрактивен, шармантен, сензуален и привлечен парфем се крин на долината, роза и ванила орхидеја, додека основата на парфемот се состои од мешавина од дрвени ноти, мошус и бел слез. Парфемот Ari by Ariana Grande е направен во елегантно и модерно розово шише украсено со бела пуфка. Горна нота: круша, грејпфрут, малина Средна нота: крин на долината, роза, орхидеја-ванила Основна нота: мошус, дрвенести ноти, бел слез
Products specifications
Attribute nameAttribute value
Milliliters50ml, 100ml
Similar Products

Use coupon code Y2024 and get - 15% OFF of products that are not already on sale.